Difference between revisions of "Coverage Map"
From RFF Wiki
| Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| DB Cargo | | DB Cargo | ||
| − | | data quality maintenance | + | | data quality maintenance style = "background: green" |
|- | |- | ||
| CD | | CD | ||
| − | | send messages | + | | send messages style = "background: yellow" |
|- | |- | ||
| Lineas | | Lineas | ||
Revision as of 16:21, 25 February 2021
| Company | Wagon Status | Wagon Performance | Consignment Note | Hermes 30 |
|---|---|---|---|---|
| DB Cargo | data quality maintenance style = "background: green" | |||
| CD | send messages style = "background: yellow" | |||
| Lineas | data quality maintenance | |||
| RailCargo Group | data quality maintenance | |||
| SBB Cargo | data quality maintenance | |||
| MercItalia | send messages |